Rastgele Yazı

4 Günde 4 Kilo Zayıflatan Şok Diyet

4 Günde 4 Kilo Zayıflatan Şok Diyet
4 günde 4 kilo
4 günde 4 kilo

4 Günde 4 Kilo Zayıflatan Şok Diyet

Şok diyet, metabolizmayı bir anda hızlandırarak vücudun daha fazla yağ yakmasını ve daha çok kilo kaybetmesini sağlayan diyet çeşididir. Şok diyetler çok kısa süre içerisinde vücudun toparlanmasına ve vücudun etkili bir şekilde kilo vermeye devam etmesine yardımcı olur.

4 Günde 4 Kilo Vermek Gerçekten Çok Kolay

Başarısı kanıtlanmış 4 günlük şok diyet programı sayesinde çok kısa bir süre içerisinde zayıflamak ve eski formunuza kavuşmak mümkündür. Hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız bu diyeti tamamen eksiksiz olarak yapmalısınız. Diğer yandan, sadece 4 gün boyunca yapmanız gereken bu basit şok diyet listesi, vücudunuzda yorgunluk ve halsizlik meydana getirebilir.

4 Günde 4 Kilo Verdiren Şok Diyetin İlk Günü

İlk gün sabah uyandıktan sonra büyük bir bardak dolusu az limonlu ılık bir su içmelisiniz. Çünkü limonlu su içerek metabolizmanızın çok daha hızlı çalışmasını sağlamış olursunuz.

Sabah

2 adet haşlanmış yumurta,

Bol bol yeşillik,

60 gram civarı az yağlı beyaz peynir,

Bir fincan yeşil çay

Öğle Yemeği

İstediğiniz herhangi bir çorba,

Ufak bir kase dolusu yoğurt

Az zeytin yağlı bir mevsim salata,

Ara Öğün

1 adet elma veya 1 adet portakal

Akşam Yemeği

Küçük bir kasede çorba,

Ufak bir kase dolusu yoğurt veya küçük bir porsiyon salata

4 Günlük Şok Diyet İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu diyetten beklenen başarıyı elde etmek için, öncelikle yukarıda verilen 1 günlük örnek diyet listesinin 4 gün boyunca birebir uygulanması gerekir. Bu diyet planını takip edecek kişilerin herhangi bir sağlık sorunu olmamalıdır. 4 günlük şok diyetine başlamadan önce mutlaka bir doktor veya diyetisyene bu konu hakkında danışılmalıdır. Ayrıca, 4 günlük şok diyet programı boyunca asla spor yapılmamalıdır. Aksi takdirde vücudunuz fazlasıyla halsiz kalabilir. Eğer diyet esnasında tansiyonunuz düşerse, sade bir soda içilebilir. Sade soda sevmiyorsanız, sade sodanın içerisine biraz limon sıkıp içmeyi deneyebilirsiniz. Sağlık açısından herhangi bir probleminiz yoksa, siz de bu mucize diyet listesini kullanarak 4 gün içinde hızlı bir şekilde 4 kilo verebilirsiniz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*